Akcia Zväčšiť
  • 1 z 3
 

Ruženín

 

SVETLO RUŽOVÁ HEXAGONKA NEPODMIENENEJ LÁSKY A NEKONEČNÉHO MIERU.

O Ruženíne sa hovorí, že

  • čistí a otvára srdce
  • má ukľudnujúci účinok
  • považuje sa za najlepšieho liečiteľa citov
  • naučí Vás, ako milovať seba samého
  • obnovuje dôveru a harmóniu

Ruženín je ružová odroda kremeňa, ktorého farba sa pohybuje od svetlo ružovej až po stredne ružovú. Často býva zahmlený alebo zakalený, čo zamedzuje transparentnosti kameňa. Ruženín je pomerne bežný a nachádza sa na mnohých miestach po celom svete. Možno tak nájsť naozaj veľké exempláre.

Každá hexagonka je jedinečná, takže ich štruktúry sa môžu líšiť od tých, ktoré vidíte na fotkách.

Dostupnosť Skladom
€7,95 / ks
   
Kategória Prstene
 

VYUŽITIE:
Ako kameň lásky, nehy a zmyselnosti je ruženín silným afrodiziakom, pretože stimuluje zmyselnosť a sexuálnu fantáziu. Ruženín je však tiež skvelým kameňom pre pokojný spánok, ktorý chráni pred nočnými morami. Pomáha tiež deťom, aby sa nebáli tmy. Ruženín je upokojujúci drahokam, vynikajúci pre použitie pri traume alebo krízii. Posilňuje empatiu, citlivosť a pomáha pri dôležitých zmenách. Je to tiež skvelý pomocník pre upokojenie smútku či žiaľu.

LIEČEBNÉ ÚČINKY FYZICKE:
Ruženín možno použiť k upokojeniu popálenín a pri liečbe pľuzgierov. Môže pomôcť tiež pri znížení výskytu nevzhľadných jaziev. Ruženín stimuluje správnu funkciu srdca a obehového systému. Pomáha pri zmierňovaní napätia a stresu, pri pocite búšenie srdca alebo pre stabilizáciu nepravidelného srdcového rytmu. Je ideálny pre predčasne narodené dojčatá a malé deti so srdcovou slabosťou.

LIEČEBNÉ ÚČINKY EMOCIONÁLNE:
Mäkké ružové vyžarovanie ruženínu upokojuje a hojí všetky rany srdca. Rozpúšťa bolesti, starosti, obavy a potláča zášť. Podporuje schopnosť dávať a prijímať lásku a svojmu majiteľovi navodí pocit pohodlia a vnútorného pokoja. Ruženín je tiež kameňom pre tých, ktorí nemôžu zažiť radosť zo života, pretože nikdy nepoznali lásku. Tento kameň je liečiteľ týchto vnútorných negatívnych pocitov a rán a pomôže vám preprogramovať srdce, aby sa stalo zdrojom nekonečnej lásky a pohody. Až potom, čo sa naučíte dávať lásku sebe, je možné naozaj milovať druhých.

SPIRITUÁLNE ENERGIE:
Ruženín je ženským kameňom a jedným zo symbolov Veľkej Matky. Nielen že aktivuje ľudskú srdcovú čakru, ale tiež spája so Srdcom Zeme a Srdcom Vesmíru. Jeho vibrácie môžu preniknúť až na bunkovú úroveň a preprogramovať bunky pre radosť a dlhú životnosť. To podporuje potlačenie hnevu, nenávisti, strachu a podozrievavosti. Prináša tak pocit zhojenie a znovuzrodenia nádeje a viery vo zhovievavosť vesmíre. Ruženín je kryštál materstva, inšpiruje k starostlivosti o druhých a o seba sama. Je vhodný počas tehotenstva, kedy je priložený na brucho nastávajúcej matky

Dĺžka hexagonky 3 cm
Šírka hexagonky 1 cm
Dĺžka koženkové retiazky 45 cm
Zloženie nerast, bižuterný kov s galvanizáciou, koženka
Pridať hodnotenie
5
2x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x
Nevypĺňajte toto pole:
5
D Avatar autora | 12.3.2021
I am obsessed